ISMA 25 gadi: svinēsim kopā

2019. gads ir ISMA jubilejas gads. Pirms 25 gadiem, 1994. gadā, Latvijā tika dibināta jauna augstākās izglītības iestāde: Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola (ISMA).

Augstskola tika radīta uz Rīgas Aviācijas universitātes (RAU), vienas no pasaules lielākajām augstskolām ar simtgadīgu vēsturi, bāzes. 

ISMA šodien — tas ir holdings, kas nodrošina izglītību no pirmsskolas sagatavošanas ISMA PREMJERS vidusskolā līdz doktorantūras līmeņa studijām augstskolā. Holdinga struktūrā ietilpst arī 2 filiāles: Latgales filiāle Daugavpilī un starptautiskā filiāle Fergānā, Uzbekistānas Republikā.

ISMA ir mūsdienīga augstskola, kas dinamiski attīstās un nodrošina apmācību profesijās, kas ir pieprasītas pasaules darba tirgū. ISMA ZPI darbinieki veic perspektīvas zinātniski-pētnieciskās izstrādes.

ISMA ir starptautiska augstskola ar multikulturālajām tradīcijām un lielu draugu skaitu visā pasaulē. Šeit studē studenti no 27 pasaules valstīm. Savukārt Latvijas studenti aktīvi piedalās starptautiskajās mobilitātes programmās, iziet praksi un stažēšanos lielākajās starptautiskajās universitātēs un uzņēmumos. Studenti izbauda interesantu, piepildītu dzīvi.

ISMA absolventi strādā visā pasaulē, ieņem augstus amatus kā valsts struktūrās, tā arī privātajā biznesā.

Dārgie kolēģi, absolventi un draugi!
Mēs ļoti priecāsimies par Jūsu klātbūtni ISMA 25. gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā, kas notiks 2019. gada 26. aprīlī plkst. 19:00, Elizabetes ielā 61, Rīgā, kinoteātrī “Splendid Palace”.
Lūdzu, apstipriniet savu klātbūtni, aizpildot reģistrācijas formu.