ISMA izstādē "Skola-2019"

Izstāde „Skola” – nozīmīgākais izglītības notikums Latvijā, kas ik gadu tūkstošiem jauniešu piedāvā plašu un kvalitatīvu informāciju par izglītības iespējām. Vairāk nekā 140 dalībnieku no 15 valstīm.

Katru gadu ISMA piedalās šajā pasākumā un 2019. gads nav izņēmums. ISMA pasniedzēji un studenti topošajiem studentiem un viņu vecākiem stāstīja par vidējo un augstāko izglītību un par iespējām apceļot visu pasauli studējot augstskolā!

Šogad ISMA prezentēja dažus jaunumus, piemēram, jauna studiju programma “Mūzikas menedžments”, kas mūzikas mīļotājiem ļaus iegūt profesionālo izglītību šajā nozarē un apgūt mūzikas instrumentos spēlēšanas prasmes. Vidusskola ISMA PREMJERS piedāvā studijās International Baccalaureate (IB) Middle Years Programme (MYP) (IB pamatskolas programma) programmā. Tagad ISMA sniedz skolēniem iespēju iegūt profesionālo izglītību, mācoties vidusskolā, un dibina ISMA Starptautisko profesionālo vidusskolu, kurā būs iespēja iegūt izglītību tūrisma, viesmīlības, dizaina, datoru tehnoloģiju, aviācijas un citās nozarēs.