Zinību diena. Kā viss notika.

2017. gada 1.septembrī vidusskola ISMA “Premjers” viesmīlīgi sagaidīja savus skolēnus!

Laika apstākļi varētu būt labāki, bet tas mums netraucēja pašiem radīt īpašo saulaino un silto atmosfēru sev. Pateicoties tam svinīga līnija bija burvīga un pilna ar ilgi gaidīto tikšanos prieku! Zinību diena mūsu skolā ir nepārspējams sajūtu un emociju okeāns: uztraukums, prieks un tikšanas gaidīšana ar zināšanu pasauli!

1. septembris ir svētki visiem skolas “Premjers” skolēniem, jo šeit viņi ne tikai apgūst skolas programmu, bet arī iegūst spēju sazināties iedvesmojošā kolektīvā. Mūsu skolēniem ir unikālā iespēja – saņemt papildus zināšanas un attīstīties, kā ieinteresētai dzīvē personībai. Ar to viņiem vienmēr ir gatavi palīdzēt mūsu cienījamie un brīnišķīgie skolotāji!

Sveicam visus Zinību dienā!

Anna Tarasova, 10.klase