Comenius projekta tikšanas Rīgā

2013. gada beigās skolā notika starptautiskā projekta Comenius dalībnieku tikšanas. Pie mums viesojās bērni un pasniedzēji un sešām valstīm – Turcijas, Grieķijas, Polijas, Horvātijas, Rumānijas un Bulgārijas.

Tikšanas laikā projekta dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar mūsu lieliskās pilsētas vēsturi, pastaigāt pa Vecīgas šaurām ieliņām, apmeklēt unikālo Medicīnas vēstures muzeju, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju, baudīt Rīgas panorāmu no mūsu pilsētas televīzijas torņa – starp citu, no visaugstākā torņa Eiropā.

Par projekta darba daļu kļuva izglītojošās interaktīvas spēles, kurus sagatavoja mūsu skolas Premjers pasniedzēji. Kā arī bērni uzstājās ar savām prezentācijām, kuru temats bija „Etniskās minoritātes manā valstī”.

Tikšanas laikā visi bērni sadraudzējas, uzzināja par valstu dalībnieku tradīcijām, kultūru, ikdienas dzīvi un izglītības sistēmu, kā arī ieguva starptautiskās komunicēšanas un komandas darba nenovērtējamo pieredzi daudz kultūru vidē.

Jekaterina Budo
Skolas Premjes pasniedzēja