29. aprīlī notikusi konkursa „Ķengurs-2014” uzvarētāju apbalvošana

29. aprīlī Rīgas klasiskajā ģimnāzijā notikusi svinīgā konkursa „Ķengurs-2014” uzvārētāju un konkursa organizatoru apbalvošanas ceremonija.

Skolas ISMA „Premjers” pārstāvju uzvārētāji:
2.klase: KUKES TIMURS
3.klase: STALOVIČS DOMINIKS
4.klase: MIKUĻEVIČA ANNA
5.klase: GOLUBEVA DARJA
6.klase: ALEKSEENKO ANDŽEJS
8.klase: KUZŅECOVA ANASTASIJA
9.klase: KEZIKS DANIELS
10.klase: ČAGURA LIDIJA
11.klase: GRITCENKO MAKSIMS
12.klase: IVANCOVS AKIMS
Apsveicam!

Konkurss „Ķengurs” ir īstas sacensības, mēs cenšamies sniegt bērniem iespēju sajust, cik tas ir lieliski pašam atrast atbildi uz sarežģīto jautājumu vai pielietot ierasto skolas matemātiku jaunos, nepazīstamos uzdevumos.
Šobrīd tajā piedalās skolēni no 50 valstīm. Par šā konkursa pirmatklājējiem Rīgā 2006. gadā kļuva mūsu privātas vidusskolas ISMA „Premjers” skolēni.
Iepriekšējos astoņos gados konkurss tika rīkots sadarbībā ar Krievijas organizācijas komitēju, veidotu Sanktpēterburgā Krievijas izglītības akadēmijas Produktīvas izglītības institūtā un Testēšanas tehnoloģijas centrā „Ķengurs pluss”.
No 2014. gada mēs kļuvām par asociācijas Le Kangouron sans fronties (Ķengurs bez robežām) pilnvērtīgiem locekļiem. Šodien tajā ietilpst aptuveni 50 Eiropas, Āzijas un Amerikas valstis. Galveno organizācijas darbu jaunatnes asociācijas „Spilgtie Jaunieši” aizgādībā uzņemas konkursa „Ķengurs” Latvijas organizācijas komiteja.
2014. gadā pie skolas ISMA „Premjers” „ķenguriem” pievienojas 82 skolu studējošie – pavisam 3537 skolēni.
Visi konkursa dalībnieki iegūst starptautisko sertifikātu.

Konkursa koordinatore: Irina Kazakova
http://www.kengurs.lv