Aicinājums piedalīties Ēnu dienā Saeimā 11.februārī!

Saeima šī gada 11.februārī tradicionāli piedalīsies Ēnu dienas pasākumos. Parlaments "ēnām" savas durvis vērs jau septīto gadu pēc kārtas, un šajā laikā esam kļuvuši par vienu no populārākajām "ēnošanas" vietām mūsu valstī un jau vairāk nekā 1200 jaunieši no visas Latvijas ir bijuši Saeimas deputātu un darbinieku ēnas. Ēnu diena ir unikāla iespēja jauniešiem nepastarpināti iepazīt parlamenta darba ikdienu un izprast politikas un likumdošanas procesu, sekojot ne vien Saeimas deputātu darbam, bet arī "ēnojot" mūsu parlamenta tulkus, juristus, protokola un sabiedrisko attiecību speciālistus, kā arī citu struktūrvienību darbiniekus.

Lai pieteiktos šī gada 11.februārī "ēnot" Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci, Saeimas priekšsēdētājas biedru Gundaru Daudzi, Saeimas priekšsēdētājas biedri Inesi Lībiņu-Egneri, Saeimas sekretāru Andreju Klementjevu, Saeimas sekretāra biedru Gunāru Kūtri, kā arī citus Saeimas deputātus un darbiniekus, skolēnam līdz 4.feburārim uz e-pasta adresi info@saeima.lv jānosūta aizpildīta pieteikuma anketa un motivācijas vēstule. Anketā jānorāda Saeimas deputāts vai darbinieks, kuru vēlas ēnot, un kontaktinformāciju, bet motivācijas vēstulē jāuzraksta, kāpēc vēlas piedalīties Ēnu dienā Saeimā.

Aicinām iepazīties ar Saeimas deputātu sarakstu un Saeimas darbinieku sarakstu.

Pēc pieteikuma reģistrēšanas skolēns savā e-pastā saņems apstiprinājuma vēstuli un informāciju par to, kā rīkoties turpmāk.

Aicinām ielūkoties Saeimas mājaslapā, lai atrastu pieteikuma anketu un aktuālāko informāciju par Ēnu dienas norisi parlamentā.